Akcija povrata ambalaže je u svojem prvom dijelu došla do kraja, iako ona traje i dalje, te se povrat još uvijek odrađuje na istom mjestu.

Završetak sezone ponukao nas je da zavirimo u našu kasicu za povrat ambalaže i procijenimo uspješnost akcije. Turnir po turnir, boca po boca, kuna po kuna i u kasici se s krajem sezone našlo ukupno 985,10 kuna (preračunato – 1970 boca). Navedeni iznos pokazuje da je ideja akcije povrata ambalaže u svakom smislu uspjela, te se ovim putem zahvaljujemo svima koji su je podržali, ali i onima koji su u kasicu ubacivali novce koji nisu dobiveni povratom.

Novci će biti sačuvani, te možda već na jesen uloženi u naše klince.

Akcija povrata, naravno, nije završena, ona i dalje traje, te pozivamo da se priključite i novce od povrata ubacite u kasicu našega kluba u Super Konzumu, Zagrebačka 18 u Gospiću (iza Hotela Ana), te pomognete razvoju naših najmlađih uzrasta.