Nakon dva gostovanja slijedila je prva domaća prijateljska utakmica (12.2.2014.). U goste su došli seniori Ogulina. Utakmica se igrala 3×20 minuta, a cilj je, osim kondicijske pripreme, bio što više uigrati i ubrzati prijelaz iz obrane u napad te uigrati napadačke kretnje igrača.

 

Odličan ulazak u utakmicu, vrlo dobra obrana potpomognuta golmanom Martinom Kolačevićem i veoma brz prelezak u napad rezultirao je brojim laganim golovima iz kontre i polukontre i našim vodstvom  13:7. U tom periodu prvih 20 minuta utakmice istakao se Klaudio Bašić s 4 pogotka. Umjesto nastavka u istom ritmu dolazi do neobjašnjivog pada u pristupu i igri što Ogulinci kažnjavaju, poravnavaju (19:19), a kasnije i prelaze u vodstvo koje im je donijelo pobjedu rezultatom 37:32.

Nitko se od naših igrača nije posebno istakao u realizaciji pa je tako Klaudio Bašić postigao 5, a Mihael Pielić, Ivan Jelić, Marijan Jelić i Stjepan Paun po 4 pogotka