Treću godinu za redom Rukometni klub “Gospić” i The Highlander`s Pub, krajem kalendarske godine i rukometne polusezone, organiziraju VEČER RUKOMETA. radi se o 2 događaja. U 20 sati je u Gradskojs sportskoj dvorani na rasporedu utakmica 9. kola RK Gospić – RK Selce. Odmah nakon utakmice (oko 22h) odlazimo na feštu u The Highlander`s Pub gdje će atmosferu dizati Gs Big Band.

Kako je bilo prijašnjih gosdina možete vidjeli na linkovima:

2. Dan rukometa, Gospić 30.11.2013.

1. Dan rukometa, Gospić 7.12.2012.

 

Prenosimo s portala:

LIKA-ONLINE: Večer rukometa u Gospiću

Rukometni klub „Gospić“ i treću godinu za redom organizira „VEČER RUKOMETA“. Kako je bilo na prijašnje dvije, tako će i ove godine svi Gospićani, ali i ljudi iz drugih mjesta i gradova moći podržati i pridružiti se Gospićkim rukometašima na 2 događaja.Kreće se u 20 sati kada je u Gradskoj sportskoj dvorani na rasporedu posljednja utakmica polusezone u kojoj će domaći rukometaši snage odmjeriti s ekipom Selca. U prethodnoj utakmici je oko 160 ljudi nazočilo odličnoj rukometnoj predstavi i pobjedi koja se može očekivati i u utakmici koja nam slijedi u subotu. Povećajmo posjetu na preko 200 gledatelja i podržimo rukometaše u pohodu na novu pobjedu, poručuju iz RK Gospić.
Nakon utakmice slijedi izlazak u The Highlander`s Pub gdje će biti prisutni svi rukometaši, a atmosferu podizati dobro nam znani domaći GS Big Band. Pridružite se fešti i zajedno ponovimo prošlogodišnja nezaboravna i pozitivna druženja.

 

LIKAPLUS: Uveličajte 3. VEČER RUKOMETA

Nakon uspješno organizirane dvije „VEČERI RUKOMETA”, Rukometni klub „Gospić” u suradnji s The Highlander`s Pub – om i ove godine organizira slično događanje. Večer subote, 29..11.2014., rezervirana je za rukomet i to s 2 događaja.

U 20 sati je na rasporedu utakmica posljednjeg, 9. kola, jesenskog dijela III HRL zapad u kojem naši rukometaši ugošćuju RK Selce. Rukometaši se nadaju što brojnijoj publici koja će im dati vjetar u leđa, te pomoći pri ostvarenju još jedne pobjede.

Odmah nakon utakmice, od 22 sata, „selimo se” u The Highlander`s Pub gdje uz fantastični Gs Big Band pozitivna i vesela atmosfera ne može izostati. Pridružite se rukometašima i dođite, podržite ovu ideju, veselite se i puni dojmova u ranim jutarnjim satima zadovoljni krenite kući.