Napustio nas je jedan od najvjernijih pratitelja.

U četvrtak, 11. veljače 2021. godine, u 84. godini života napustio nas je Drago Milinović, jedan od najvjernijih pratitelja našega kluba. Svoju struku medicinskog djelatnika velikodušno je dao na raspolaganje našem klubu u većini njegove povijesti tijekom koje je pomogao velikom broju ozlijeđenih igrača na rukometnom terenu.

Doktor Drago, kako smo ga od milja zvali, bio je neizostavna karika na seniorskim utakmicama, s klubom i igračima je proživio mnoge uspone i padove, suze i smijeh, tugu i veselje.

Doktore, bili ste poznati po mjestu na kojem ste u dvorani sjedili, načinu na koji ste nas kudili i hvalili, a u srcu ćete nam zauvijek ostati u lijepom sjećanju kao osoba u sjeni koja nam je nebrojeno puta dala ruku kada bi pali, osoba zbog koje smo se na terenu uvijek osjećali sigurnije.

Ovo nije zbogom, samo do viđenja.