Proteklih se nešto duže od mjesec dana nižu odlične vijesti kako za Rukometni klub „Gospić“ tako i za djevojčice i dječake čiji se dugogodišnji predani trud i rad sve više cijeni na višim razinama rukometa u Hrvatskoj.

U subotu, 9. prosinca 2023. godine, u centru Zamet u Rijeci održano je drugo okupljanje regionalne selekcije Rijeka, Kvarner, Karlovac, Gospić. Na dvosatnom treningu/utakmici 26 je najperspektivnijih igrača spomenute regije rođenih 2008. i 2009. godine prikazalo svoja rukometna znanja i vještine. Zasigurno je svatko od njih dao svoj maksimum jer će nakon ovog okupljanja uslijediti poziv u selekciju regije koja će sudjelovati na ovogodišnjem Turniru regija.

Andrej Stilinović, Karlo Korečić, Tomo Milković, Mladen Marković i Josip Ratković pet je gospićkih rukometaša koji su sudjelovali na ovom okupljanju. Svojim su kvalitetama zaslužili biti među 26 najboljih, a prikazanim su opravdali dobiveno povjerenje,

Čestitamo svim pozvanim mladićima za koje smo uvjereni da će imati svijetlu rukometnu budućnost.