Naši treneri i članovi podržali organizaciju “Ledene slikovnice”.

U organizaciji Grada Gospića u subotu, 24.2.2018. godine, je na Trgu Stjepana Radića u Gospiću održana manifestacija pod nazivom “Ledena slikovnica”. Objeručke smo prihvatili poziv da pomognemo u realizaciji projekta, pozvali sve svoje članove i njihove roditelje da podrže ovu ideju, dok su treneri Antonija Pavelić, Beba Romac i Zvonimir Knežević sudjelovali u organizaciji i realizaciji raznih igara za djecu (pikado, skakanje u vrećama, izrada slikovnica na snijegu itd.). Uz napravljeni sniježni brijeg koji je bio prava atrakcija za sanjkanje onih najmlađih, tu je bila i Martinova kućica u kojoj su se oni stariji mogli poslužiti kuhanim vinom, rakijom, kobasicama i uštipcima.

Bila nam je čast sudjelovati i pridonijeti organizaciji događaja koji je svima uljepšao ovaj hladni i sniježni dan.