Novu tešku utakmicu odigrali su seniori RK “Gospić” u subotu, 9. ožujka 2024. godine, u kojoj su u okviru 13. kola 2. HRL Zapad za protivnika imali ekipu RK Ogulin koja se trenutno nalazi na drugom mjestu ukupnog poretka. Poraz je povećao zaostatak za predzadnjom ekipom lige na 3 boda.

Odličan je bio ulazak Gospićana u utakmicu u kojoj su se u 15. minuti uspjeli odvojiti na dva gola razlike (9:7). Domaćini su ušli u pozitivan ritam i u 28. minuti mini serijom od 3:0 otišli na tri pogotka razlike (16:13). Do kraja prvog poluvremena ekipa Gospića je smanjila zaostatak i na odmor otišla s -2 (16:14).

Nesiguran ulazak u drugo poluvrijeme rezultirao je 5:0 serijom domaćina u 37. minuti i 4:0 u 57. minuti kojima su zapečatili pobjedu (34:26).

RK OGULIN – RK GOSPIĆ 34:26 (16:14) – Fratucanov (6), Jergović (4), Milković (3), Ratković (3), Jelić (3), Suknaić (3), Hećimović (3), Crnković (1)