U subotu, 9. ožujka 2024. godine, je pred domaćom publikom odigrana utakmica 10. kola 3. HRL Zapad. Seniorke su odmjerile snage s ekipom RK Buzet. Iako bez nekolicine ozlijeđenih igračica, odigrale su sjajnu utakmicu te tako uzele nova 2 boda za 4. mjesto u ukupnom poretku sa 6 pobjeda i 4 poraza.

Gospićke rukometašice odličnom su igrom ušle u prvo poluvrijeme i većinu vremena držale prednost u svojim rukama. U 22. minuti uslijedila je serija od 5:0 kojom su seniorke stigle na sedam golova prednosti (13:6) a na predah sa osam golova razlike (18:10).

U nastavku utakmice domaće rukometašice su malo stale na loptu, no na krilima Anje Rukavina s 9 i Lare Dumičić sa 7 postignutih golova upisale još jednu vrlo važnu pobjedu rezultatom 31:23.

RK GOSPIĆ – RK BUZET 31:23 (18:10) – Rukavina (9), Dumičić (7), Franić (4), Kulaš (3), Šulentić (2), Luketić (2), Halapa (2), Borovac (1), Andrijević (1)