U Senju je u nedjelju, 24. studenog 2019. godine, na rasporedu bila utakmica 8. kola 3.HRL zapad.

Ekipa seniora je nakon 4 uzastopne pobjede otputovala u Senj gdje je snage odmjerila s ekipom Senj II i ostvarila novi uspjeh.

Odličan ulazak u utakmicu donijela nam je čvrsta obrana iz koje smo preko Suknaića, Jelića i Čovića brzo poveli 4:1. Održavali smo stečenu prednost tijekom cijelog prvog poluvremena. Domaćini su se približili na samo 1 pogodak zaostatka (8:9), ali novom, ovoga puta 3:0 serijom na čelu s golmanom Stilinovićem, vraćamo  na +4 (12:8). Nešto lošije obrane i obostrano napadački veoma raspoložene ekipe postigle su čak 37 pogodaka u prvih 30 minuta utakmice, a povećanje razlike na +5 osiguralo nam je mirniji razgovor na odmoru (21:16).

Šok na samom početku drugoga dijela došao je u vidu obnovljene ozljede Marina Čovića što nas je u narednih 10ak minuta poremetilo te su se domaćini malo po malo približavali i razliku smanjili na -2 (24:26, 25:27). Na ruku nam nije išla ni činjenica da smo u tim trenucima nastavili s promašajima “zicera” (tijekom utakmice između više od 10), no u posljednjih 10 minuta ubacili smo u brzinu više i pogotcima Pavelića, Jelića i Suknaića povisili na +5 (30:25, 33:28) čime smo mirno utakmicu priveli kraju (34:30).

Cijela ekipa je dala veliki obol novoj pobjedi no valja istaknuti na momente odličnog petnaestogodišnjeg Stilinovića na golu, te najefikasnije Jelića s 12, Pavelića s 10, Suknaića sa 6 i Čovića s 4 pogotka.