Seniori Rukometnog kluba „Gospić“ odigrali su u subotu, 2. prosinca 2023. godine, u Rijeci protiv RK Zamet 2 posljednje, 9. kolo, prvog dijela sezone 2. HRL Zapad. Novim porazom ostali su bez bodova i trenutno se nalaze na 10. mjestu ukupnog poretka s 4 osvojena boda u 9 odigranih utakmica.

Od samog početka susreta riječka je ekipa držala rezultat na svojoj strani. Propusti Gospićana u obrani i sigurna realizacija domaćina, koji su dvjema serijama 3:0 do 13. minute susreta otišli na +5 (10:5), do kraja su prvog dijela utakmice doveli do rezultata 17:13.

Odlični Petar Milković s 10 i Mate Pavelić s 8 postignutih pogodaka „hvatali“ su prednost protivničke ekipe u drugih 30. minuta utakmice. Nažalost i u drugih 30 minuta protivnici su bili konkretniji i bolji u realizaciji, dok se ekipa Gospića i ovog puta pokazala kao momčad kojoj još uvijek nedostaje iskustva odigravanja utakmica u seniorskoj konkurenciji. Utakmica je završila pobjedom Zameta rezultatom 34:26.

RK ZAMET 2 – RK GOSPIĆ 34:26 (17:13) – Milković (10), Pavelić (8), Jelić (2), Stilinović (2), Ratković L. (2), Borovac (1), Čović (1)