Seniorke Rukometnog kluba „Gospić“ odigrale su u petak, 1. prosinca 2023. godine, u Ogulinu utakmicu 6. kola 3. HRL Zapad protiv ŽRK Ogulin. Još jednom seniorskom pobjedom rukometašice trenera Vanje Antića trenutno su se smjestile na 5. mjesto ukupnog poretka s 3 pobjede, 2 poraza i 6 bodova nakon 5 odigranih susreta.

Početnih 10 minuta susreta obje su ekipe držale visoki postotak realizacije i rezultatsku neizvjesnost. Nakon spomenute minute dvijema mini serijama, a nakon 15. minute serijom od 4 uzastopna pogotka, gospićke su se rukometašice odvojile na 6 golova prednosti (14:8). Do isteka 30. minute Ogulinke su iskoristile jako lošu obrambenu igru rukometašica Gospića i smanjile razliku na 20:17.

Drugih 30 minuta utakmice donijelo je novu plejadu golova obje ekipe i loše obrane. Nošene odličnom igrom Lare Dumičić s 10, Sare Vukelić i Anje Rukavine s po 8 postignutih pogodaka, te Nike Ivančić koja je loptu u mrežu spremila 7 puta, Gospićanke su upisale pobjedu rezultatom 39:34.

ŽRK OGULIN – RK GOSPIĆ 34:39 (17:20) – Dumičić (10), Vukelić (8), Rukavina (8), Ivančić (7), Franić (2), Pavelić (2), Faflja (1), Gučanin (1)