Seniori Rukometnog kluba „Gospić“ pobjedom protiv HRK Karlovac 2 u utakmici 6. kola 2. HRL Zapad koja se odigrala u subotu, 11. studenog 2023. godine, u Gospiću upisali su vrlo važna 2 boda. U 6 odigranih utakmica upisane su 2 pobjede i 4 poraza te je ekipa time smještena na 8. mjesto ukupnog poretka.

Gospićani su utakmicu otvorili promašenim kaznenim udarcem što ih nije pokolebalo već su u 5 narednih minuta serijom 3:0 postavili početnu prednost. Karlovčani su odgovorili sa 4 uzastopna pogotka i preuzeli vodstvo (4:3). Do isteka 20. minute ekipa Gospića boljom je igrom u napadu i čvršćom obranom napravila seriju 5:0 kojom je preuzela vodstvo (9:5) i na predah otišla s rezultatom 13:10.

Prvih 10 minuta nastavka utakmice gospićki su rukometaši napravili visoku seriju od 7 uzastopnih pogodaka. Vanja Antić svojim je seniorskim iskustvom i smirenom rukom postigao 7 golova od čega je čak 6 realiziranih kaznenih udaraca, dok se na vratima istaknuo odličan mladi Fran Juraj Rukavina. Sve do posljednjeg sudačkog zvižduka igrom je dominirala gospićka ekipa koja je odnijela pobjedu rezultatom 31:18.

RK GOSPIĆ – HRK KARLOVAC 2 31:18 (13:10) – Antić (7), Milković (4), Jelić (4), Jergović (3), Stilinović (3), Čović (2), Borovac (2), Suknaić (1), Ratković Jo. (1), Crnković (1), Ratković L. (1), Bukovac (1), Pavelić (1)