Tri kola prije završetka 3. HRL Zapad igračice trenera Vanje Antić otputovale su u Pulu gdje su u subotu, 23. ožujka 2024. godine, odigrale utakmicu 11. kola protiv ŽRK Arena Pula. S pobjedom i nova 2 osvojena boda ukupni zbir od 14 bodova smjestio je seniorke RK Gospić na 4. mjesto ukupnog poretka.

Rezultatski preokreti i visoke serije obilježile su prvih 20 minuta igre. Serijama 3:0 i 4:0 igračice Arene do 16. su minute imale +5 na svojoj strani (11:6). Nakon spomenute minute Gospićanke su uzvratile dvjema serijama od 4:0 kojima „okreću“ rezultat u njihovu korist. Kod isteka 30. minute rezultat je 16:14 za gospićke rukometašice.

Prvih 15 minuta nastavka odličnom su igrom Gospićanke, na krilima Anje Rukavine s nevjerojatnih 15 postignutih golova, prednost povećale na +6 (23:13). Serijom 5:0 Puležanke dolaze na samo 1 gol zaostatka. Koncentrirana i kvalitetna igra gospićkih seniorki vratila je „vodu na njihov mlin“ i susret završava pobjedom Gospića rezultatom 29:25.

ŽRK ARENA PULA – RK GOSPIĆ 25:29 (14:16) – Rukavina (15), Dumičić (6), Vukelić (4), Kulaš (4)