Nedjelja, 1. listopad 2023. godine, bila je rezervirana za 3. dio 16. turnira „Mali medo“. Svoja rukometna znanja i vještine djevojčice U11 odmjerile su protiv vršnjakinja ŽRK Senia podijeljenih u dvije ekipe dok su one nešto starije, djevojčice U13, odigrale su prijateljsku utakmicu protiv istoga kluba.

Turnir su otvorile djevojčice U11 protiv ekipe ŽRK Senia 1. Mlade rukometašice trenerice Antonije Antić odigrale su motivirano i kvalitetno te upisale prvu pobjedu rezultatom 17:7.

Protiv ekipe ŽRK Senia 2 gospićke su se djevojčice još jednom pokazale boljim protivnikom, a tijekom susreta trenerica Antić priliku je još jednom dala svim djevojčicama.

Pobjedom rezultatom 18:11 ostvarile su stopostotni učinak na turniru.

Djevojčice U13 su protiv svojih vršnjakinja istoimenog protivnika zaokružile dan bez poraza. Iako su Senjanke pružile kvalitetan otpor, Gospićanke su se pokazale jačima i spremnijima što je potvrdio i konačni rezultat 25:11.

REZULTATI

DJEVOJČICE U11

RK GOSPIĆ – ŽRK SENIA 1 17:7

RK GOSPIĆ – ŽRK SENIA 2 18:11

ŽRK SENIA 1 – ŽRK SENIA 2 11:13

DJEVOJČICE U13

ŽRK SENIA – RK GOSPIĆ 11:25