Četiri naša člana započela su Program osposobljavanja za poslove trenera/ice rukometa.

Sportsko učilište je u suradnji s Rukometnim savezom Zagrebačke županije oformilo novu grupu za obrazovanje rukometnih trenera.

Prijemni ispit, upisi i prva predavanja (teorija i praksa) pod vodstvom stručnog voditelja programa, profesora Zdravka Malića, održani su 8., 9. i 10. studenog 2019. godine u Zagrebu.

Naš klub je u spomenuti sustav obrazovanja uključio četiri svoja člana. Beba Romac, Antonija Matić, Ivan Jelić i Mate Pavelić tijekom godine dana odraditi će brojna predavanja, a polaganjem 12 ispita postati će licencirani rukometni treneri.

Klub je uvijek vodio računa o obrazovanju svojih članova, kako igrača tako i trenera, a okončanjem ovog projekta u klubu će djelovati čak 9 trenera (trenutačno su to Antonija Pavelić, Josip Štampar, Zvonimir Knežević, Darko Jeličić i Vanja Antić) s priznatom svjedodžbom temeljem koje Hrvatski rukometni savez trenerima dodjeljuje službene licence.

Sretno svima!!!