U nedjelju, 20. veljače 2022. godine, dječaci U13 (2008./2009. godište) ugostili su u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću ekipe Ogulina i Senja čime se u okviru 7. kruga nastavilo natjecanje u 1. HRL zapad.

Nove dvije utakmice donijele su mladim rukometašima Gospića nove dvije pobjede u kojima posebno treba izdvojiti odličnu igru u derbiju protiv Senja.

Prva utakmica donijela je sraz protiv RK Ogulin u kojoj Gospićani dolaze do rutinske pobjede. Ono pravo uslijedilo je u drugoj, derbi utakmici između neporaženog domaćina i prvog pratitelja, županijskog rivala, Senja.

Odličnom taktički odigranom utakmicom gospićki su rukometaši vrlo rano poveli 3:0, da bi pogotcima Stilinovića i Jamičića u 13. minuti otišli na velikih 8:3. Motivirana predstava igrača trenera Vanje Antića u obrani i napadu nije dozvoljavala protivniku smanjivanje zaostatka i povratak u utakmicu te na odmor odlaze pri vodstvu 13:8.

Nastavak susreta s puno ritma i visokim tempom donio je Gospićanima povećanje prednosti (15:8, 18:10, 22:12) do konačnih 24:13.

Nastavak nepobjedivosti unio je dodatnu energiju i pozitivno ozračje u ekipu koja za cilj ima plasman na završnicu Prvenstva Hrvatske bez ijednog poraza.

RK GOSPIĆ – RK OGULIN 23:16 (12:7) – Marković Ml. (5), Jergović (4), Stilinović (4), Milković (3), Ratković (2), Jamičić (1), Tonković Javorina (1), Borovac I. (1), Rukavina (1), Maras (1)

RK SENJ – RK GOSPIĆ 13:24 (8:13) – Stilinović (7), Ratković (5), Borovac L. (4), Jamičić (2), Milković (2), Marković Ml. (2), Maras (1), Borovac I. (1)